Menu

Tanıtım Filmi

Bütün reklam seçenekleri arasında baktığımız zaman tanıtım filmi bir adım önce çıkmaktadır. Bu hizmet ile müşterilerinize tüm detaylarınızı ve özelliklerinizi diğerlerine göre daha rahat anlatabilirsiniz. Bu sebep ile bu hizmetin geri dönüşü çok daha hızlı olmaktadır. Hemen her sektör için geçerli olan reklam çalışmasıdır. Firmalar bu imkânı oldukça fazla kullanmaktadır. Ürün tanıtımı ve hedef kitleyle etkileşim alanında en iyi hizmetlerden birisidir. Bu sebeple firmalara tarafından rağbet görmektedir.

 

Bizde sizlere bu hizmeti en iyi ve en uygun şekilde vermek için her geçen gün kendimizi yenileyip geliştiriyoruz.

 

KURGU & MONTAJ
2Binsekiz Dijital ekibi olarak yaratıcı ve yenilikçi bakış açısı ile mükemmel ve hatasız post prodüksiyon hizmeti verebilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. İş odaklı çalışma prensibi ile verilen KURGU VE MONTAJ işi için elinden geleni ve fazlasını yenilikçi duruşu ile araştırmacı bir ruh ile kurgu ve montaj işleriniz takip edilmektedir.

 

Kurumsal Tanıtım Filmi Nasıl Oluşur?
Kurumsal tanıtım filmleri; global dünyada teknolojinin gelişmesiyle digital dünyada markanıza ve firmanıza kurumsal bir kimlik kazandırmak amacıyla raklamınızı yapmak ve en önemlisi firmanın tanılırlılığını arttırmak için oluşturulan görsel videodur. 

 

>> Tanıtım videoları, günümüzde yüksek maaliyetleri içinde bulunduran ve çekimlerini profesyonel ekiplerce gerçekleştirilen bir ekip işidir.
>> 2Binsekiz Dijital olarak, şirketinizin markası için kurumsal tanıtım filmi, hazırlama konusunda profesyonel ekibimizle size yardımcı olamaktan mutluluk duyacaktır.

 

HIZLI İLETİŞİM  0(542)271 73 00 | info@ikibinsekiz.com

 

   

Bir Telefon Kadar Yakınız...

Whatsapp Destek

2BinSekiz Dijital Çözüm Ortağı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?