Menu

İzmir Drone Çekimi

İzmir Drone Çekim Hizmetleri, İzmir Emlak Drone Çekimi     

 

     Gerek etkinlik gerekse Tanıtım Filmi kapsamında Drone Çekimi yapılan projelerde, projeye kattığı kalite dolayısıyla artık hemen hemen her çekimde olmazsa olmaz bir çekim yöntemidir. Diğer adıyla Havadan Çekim, projelere prestij katmasının yanı sıra izleyenlere de görsel anlamda bir değer katmaktadır. Şimdiye kadar bir çok Drone Çekimi yaparak bu alanda elimizdeki en iyi görüntüleri videolarımız içerisinde kullanmış ve projelerimize değer katılması sağlanmıştır.

 

      İkibinSekiz Dijital; Drone çekimi fiyatları çekim alanına göre, projeye bağlı olarak gerekli profesyonel dronlarla 4K kalitesiyle çekimlerini gerçekleştirmektedir. Kullanılan dronlar tam profesyonel olarak tasarlanmıştır. 

   

     Titreşimsiz kalitesi görüntü alabilmeniz adına etkin bir şekilde görüntüyü kaliteli olarak yansıtmaktadır. Sektöre verdiğimiz hizmetler (Emlak Çekimleri, Reklam filmi, sinema filmi, tanıtım filmi) gibi profesyonel çekimler yapmaktayız.

   

     Drone Çekimi konusunda bilmeniz gereken en önemli iki husus vardır. Birinci kısım çekim yapılacak drone ve kayıt yapacak olan kamera bu iki ekipmanı aynı başlık altında inceleyeceğiz. İkinci kısım ise kurgu ve montaj yani uzman kadro olarak inceleyeceğimiz kısımdır. Drone Çekimi konumuzun devamında iki konuyu ve teknik bilgilerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Drone Çekimleri
Ülke genelinde bulunan profesyonel ve sertifikalı pilot ekibimizle istemiş olduğunuz her türlü havadan görüntüyü sizlere sunuyoruz. Sahip olduğumuz ekipman genişliği ile gerek ticari gerekse sanatsal işlerinizde sizlere takım arkadaşlığı yapıyoruz

 

Gayrimenkul Çekimleri
Gayrimenkul satışlarınızda işinizi kolaylaştıracak görselleri sizlere sunuyoruz.

 

HIZLI İLETİŞİM  0(542)271 73 00 | info@ikibinsekiz.com

 

   

Bir Telefon Kadar Yakınız...

Whatsapp Destek

2BinSekiz Dijital Çözüm Ortağı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?