Menu

Hakkımızda

20 yıldır sektörde bir çok dijital çözümler üreten firmamız İKİBİNSEKİZ Markası ile Arella Elektronik Hizmetler Ltd. Şti. olarak İzmir Narlıdere’deki ofisimizde 2016 yılından beri hizmet vermektedir. 

 

Yeni nesil ve çağdaş medya uygulamaları ile kurumlara, drone çekimleri, tanıtım filmleri, kreatif tasarım, dijital pazarlama, web tasarım ve tanıtım alanlarında hizmet veren butik reklam ajansıdır.

 

Bugüne kadar 50’in üzerine işletmeye 4K kalitesinde drone çekimi hizmeti sunduk. Emlak Çekimleri, Yapı Çekimleri, Kurumsal Firma Çekimleri, Arazi Çekimleri ve Etkinlik Çekimleri gibi bir çok projemizde tüm enerjimizi en doğru ve kaliteli görüntüye ulaşmak için çalışmaktayız. 

 

Ajans hizmetlerinin yanında, dijital pazarlamanın gücünden de faydalanarak oluşturduğumuz markaların, dijital pazarlama stratejilerini belirleyerek, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, facebook reklamları, google adwords reklamları, instagram reklamları gibi sosyal mecralardaki dijital pazarlama teknikleriyle, doğru hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşmalarına odaklanıyoruz.

 

Projelerin üzerinde çalışırken biz kendimizi sizin yerinize koyup, en iyi stratejiyi oluşturup, en doğru sonuca ulaşmayı hedefliyoruz.

 

HIZLI İLETİŞİM  0(542)271 73 00 | info@ikibinsekiz.com

 

 

   

Bir Telefon Kadar Yakınız...

Whatsapp Destek

2BinSekiz Dijital Çözüm Ortağı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?