Menu

Emlak Drone Çekimi

İHA-2  (Ticari) ve İHA-1 (Ticari) lisansına sahip pilotlarımız ve 4K çekim yapabilen drone hizmetimiz ile havadan video ve fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirerek, kurgu ve montajda istekleriniz doğrultusunda tanıtım filminizi ve videolarınızı hazırlayabiliriz.

 

Gayrimenkul Emlak ilanlarında drone kullanmanın faydaları :

Emlak ilanları ile ilgili gerçek ortada aslında: Kaliteli ilan fotoğrafları ev satışını hızlandırıyor ve gayrimenkul danışmanlarının da başarısını artırıyor. Peki drone kullanarak emlak çekimi yapmanın danışmanları sağladığı faydalar neler?

Emlak ilanları için fotoğraf çekiminde drone kullanmanın kazandırdıkları.

1) Gayrimenkul sektöründe hava fotoğrafçılığı etkili bir pazarlama aracıdır. Potansiyel müşterileriniz her zaman satın alacakları gayrimenkulün çevresini görmek ister. Her ne kadar harita üzerinden konutun bulunduğu bölge saptansa da drone çekimleri daha net ve hızlı bir şekilde bilgi verir.

2) Gayrimenkul danışmanları, havadan çekilen fotoğraf ve videolarla potansiyel müşterilere detay gösterebilir. Böylelikle müşterilerinize yaptığınız sunumlarda gayrimenkulle ilgili ayrıntılı bilgi vermenize gerek kalmaz.

3) Drone kamera çekimleriyle ilan fotoğraflarınız daha profesyonel görünür.

4) Profesyonel Gimball ve Profesyonel 4K Kamera ile sadece dış çekimlerde değil, iç mekânda da tanıtım çekimleri oluşturulabilir.

5) Videolar, müşterilerinizi evin içindeymiş gibi hissetmelerini sağladığı için karar sürecini de hızlandırır.

6) Özellikle bahçeli, havuzlu yazlık evlerde ve dış mekânın önemli olduğu konutlarda drone çekimi etkilidir ve bir adım öne çıkmanızı sağlar.

7) Manzaralı konutların çevresini en iyi şekilde gösterir. Özellikle dikkat çekmek istediğiniz özellikler için fon müziği kullanarak yaratacağınız etkiyi iki katına çıkarabilirsiniz.

8) Farklı şehirlerde yaşayan ya da ev almak istediği bölgeyi tanımayan müşterilerinize zaman kazandırır. Aynı zamanda kapsamlı fotoğraf ve videolar gayrimenkul danışmanlarının müşterileriyle yaptığı görüşmeleri verimli kılar.

 

HIZLI İLETİŞİM  0(542)271 73 00 | info@ikibinsekiz.com

 

   

Bir Telefon Kadar Yakınız...

Whatsapp Destek

2BinSekiz Dijital Çözüm Ortağı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?