Menu

İNTERNET REKLAMCILIĞI

      İnternet reklamcılığı günümüzün en popüler reklamcılık türü haline gelmiştir, firmanız adına verdiğiniz reklamlar için konum belirleyebilir, kişi özelliklerini seçebilir ve daha birçok filtreleme yapabilirsiniz. Böylece vermiş olduğunuz reklam direkt olarak sizin müşteri portföyünüze gözükecektir.

 

     İnternet reklamcılığı hem firma tanıtımlarında hem de ürün satışlarında firma ve işletmelere tam destek vermektedir. Marka bilinirliğinizi ve satacağınız ürünlerde müşteriye sağladığınız tanıtım avantajları ile fayda sağlamaktadır.

 

      Günümüzde en popüler olan ve en çok tercih edilen reklam çalışmalarının başında gelen internet reklamcılığı sayesinde, hem markalar hem de müşteriler mekan ve zaman gibi kısıtlamalardan kurtulmaktadırlar.

 

     Demografik hedefleme başta olmak üzere birçok metrik baz alınarak analiz ve hedefleme yapılabilen internet reklamcılığı için çeşitli platformlar, mecralar ve üçünüc parti yazılımlar kullanılmaktadır.

 

Ağırlıklı kullanılan internet reklamcılığı türleri;

> Google Adwords / Google SEM (Ücretli Sıralamada Yükselme)
> Google SEO (Organik Sıralamada Yükselme)
> Facebook Sponsor Reklamları
> Instagram Sponsor Reklamları
> Twitter Sponsor Reklamları
> Youtube Sponsor Reklamları

 

      Görüşmemiz sonrasında sizin işiniz için uygun olabilecek internet reklamcılığı paketlerini size rapor olarak sunuyoruz. Sizin tercih ettiğiniz platformlarda sizin adınıza tüm reklamcılık isteklerinizi karşılıyoruz.

 

Telefon veya mail ile sizden gelecek bir isteği bekliyoruz.

 

HIZLI İLETİŞİM  0(542)271 73 00 | info@ikibinsekiz.com

   

Hızlı iletisim
  • +905422717300
  • +905422717300
  • info@ikibinsekiz.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

2BinSekiz Dijital Çözüm Ortağı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?