Menu

GAYRİMENKUL ÇEKİMLERİ

     Drone, video çekimi ve fotoğraf çekimi gayrimenkul firmaları, inşaat ve yapı şirketleri için müthiş bir araçtır. Ülke şartları geliştikçe yeni altyapılara, yollara, tünellere, köprülere, viyadüklere, sulama kanallarına, santrallere, tesislere gereksinim duyuluyor. Yeni yapılan karayollarının ya da mevcut yolların havadan yol boyunca çekilen görüntüleri durumlarını değerlendirmek için ya da tanıtımını yapmak için dört dörtlük bir araç. Bir viyadüğün ya da bir köprünün videosunu çekmek için insansız hava aracının kamerası ile yapılmış çekimlerinden daha iyi bir opsiyon yoktur.

 

     Yeni altyapı çalışmalarının çekimlerini yapmaya gereksinim duyan bir inşaat şirketi ya da gayrimenkul tanıtımı yapmayı dileyen bir şirketseniz kuşbakışı, havadan farklı açılardan çekilmiş videolar ve yapının havadan fotoğrafları etkinizi katlamak için mükemmel bir vesiledir.

 

     Havadan drone ile fotoğraf çekimi ve havadan film çekimi belediyeler için de eşsiz bir olanaktır. Şehirler değişip geliştikçe belediyeler kuşbakışı kent görünümüne gereksinim duyuyorlar. Yeşil bölgeler, parklar ve caddelerin dronela yukarıdan yapılan video çekimleri hem planlama basamağında hem de yapım sonrası hizmetlerin tanıtılışı basamağında vazgeçilmez derecede mühimdir.

 

Telefon veya mail ile sizden gelecek bir isteği bekliyoruz.

 

HIZLI İLETİŞİM  0(542)271 73 00 | info@ikibinsekiz.com

 

   

Hızlı iletisim
  • +905422717300
  • +905422717300
  • info@ikibinsekiz.com
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim

Whatsapp Destek

2BinSekiz Dijital Çözüm Ortağı

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?